Setmana Sónar ’08 (2na part) Dijous 19

Sonar15years.jpg

Continuem amb més recomanacions per aquesta setmana tan llarga, que gira al voltant del festival Sónar de Barcelona.

El dijous 19:

Al xiringuito Calamar, situat al Prat del Llobregat, des de les 17h de la tarda:
Beach Yeah!
Boris Werner + Lauhaus + Carlos Valdes + Esther + Ray Okpara + Julietta + Ana + Benna + ppF + Turko & Rama Bloom

A la sala Becool,
Rádar 08: Families presents Bancal Bancal
Main Room: Danton Eeprom (live) + Ivan Smagghe & Tim Paris (b2b set) + Pete Herbert
Disco Room: Jef K + Cosmo Vitelli + JL Magoya + Baby G + Will Deluxe

City Hall,
Club 4: Sonar Special Edition
Matthew Dear (live) + Paco Osuna + Marco Carola + Drumcode Showcase: Adam Beyer + Christian Smith + Pär Grindvik

Fellini,
Mirror Room: Regular: Gregor Tresher + Pablo Bolivar (live) + Jaumëtic
Bad Room: Justified Cause AllStars: JazzDeep + Tres Manos + International Bitch + Satour + GarcyNoise + Dj Ino + Nacho Marco
Red Room: Mario Maqueda

Terrrazza:
Soma Records Party
Slam + Silicone Soul + Funk D’Void (live) + Mark Henning + Radioscarecrow (live) + Decimal (live)

Voltech Party, a la sala Mephisto:
Voltechparty presenta Music Box pt.1
Xpansul + Dave Tarrida + Djinxx + Kevin Gorman (live) + Joseph Capriati + Ilario Alicante (live) + Coyu

Moog,
Tresor Party
Robert Hood + The Advent (special dj set) + Ángel Molina + Miki Craven
Sala2: Carola Cairo + David Catala + Phil Kieran + special guests

Razz,
This Is Hardcore
Razz Club: Felix Da Housecat + Does It Offend You Yeah! (live) + Pnoey Poney (live) + d.a.r.y.l.
The Loft: Border Community: James Holden + Nathan Fake (live) + Petter + Ricardo Tobar (live)
Lo*Li*Ta: Etienne de Crécy + Yuksek + Undo
Pop Bar: Fiesta Austrohúngara
Rex Room: Magic & Medicine Showcase: Beni Riot in Belgium + Jerry Bouthier + Tronik Youth + Midnight Juggernauts djs + Buenavista

Row14,
Dynamix presenta
Ben Sims + Dr. Smoke + Surgeon + Marco Bailey

Sónar 2008:
SonarPark
23.00 – Goldfrapp (live)
01.00 – Leila (live)
02.00 – Ben Watt

Sonar Complex
13.00 – Jahbitat (live)
Emilii Records presenta
17.30 – Deefried (live)
19.30 – Arbol (live)

21.00 – Internet 2 (live)

Sonar Dôme
12.00 – DJ Lui
14.00 – Santiago Latorre (live)
14.40 – Manu González & Vidal Romero
16.00 – Asstrio (live)
16.45 – Lucius Works Here (live)
17.30 – XX Teens (live)
19.40 – Bass Clef (live)
20.25 – Two PIAS DJs

Escenario Hall
13.00 – Uke
Capsule presenta
17.00 – Pram (live)
19.00 – ZX Spectrum Orchestra (live)

20.30 – Pan Sonic (live)

Sonar Village
12.00 – Díscolo
14.00 – Galis115
16.00 – Little Dragon (live)
16.45 – DJ2D2
17.45 – Chacho Brodas (live)
19.40 – Christopher D Ashley (live)
20.30 – Take

Sonarama
Conciertos Audiovisuales
16.00 – Edwin van der Heide – Laser Sound Performance

Red Bull Music Academy Lounge
12:00h – Good Paul (Mixtura Kolektyf, Polonia)
13:00h – Mauricio Fleury (Brasil)
14:00h – Feebles (EXIT, Austria)
15:00h – Jacob Korn (Running Back, Alemania)
16:00h – Juan Manuel Torreblanca (México)
17:00h – Luis Davis (Mad Bros Records, Francia)
18:00h – Reka (Le Chic, España)
19:00h – T-Man (12 Inch Productions, Sudáfrica)
20:00h – Patrice Bäumel (Get Physical, Holanda)
21:00h – TRG (Tempa, Rumanía)

Podeu seguir tota l’agenda a Clubbing Spain.

Responder

Introduce tus datos o haz clic en un icono para iniciar sesión:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión / Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión / Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión / Cambiar )

Google+ photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google+. Cerrar sesión / Cambiar )

Conectando a %s